Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nicole Vaidišová vzala dcerku na výlet: Pochlubila se rozkošným snímkem Stelly

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Rozkošné foto
Nicole Vaidišová (30) je pyšnou maminkou a ráda to dává svým fanouškům vědět přes sociální sítě. S tenistou Radkem Štěpánkem (40) vychovávají dceru Stellu, která v červenci oslavila první narozeniny. Nyní se Nicole pochlubila rozkošnými snímky, na kterých je vidět, jak jim dcerka roste do krásy.

Bývalá tenistka Nicole Vaidišová už dávno nemá prioritu tenisové kurty. Na prvním místě je u ní rodina a především pak dcera Stella. Je hrdou maminkou a ráda to dává všem najevo. Ještě aby ne, když má takhle roztomilou holčičku.

Nicole se vždy s radostí pochlubí svým fanouškům na Instagramu, co nového s dcerkou podnikly. Nyní Vaidišová sledujícím prozradila, že s dcerou navštívila Národní muzeum na Václavském náměstí v Praze. Rozkošný snímek s dcerkou naleznete ve fotogalerii.

Dcerka Stella roste do krásy. V červenci oslavila už první narozeniny a i s tím se Nicole podělila na sociální síti. Otcem Stelly je tenista Radek Štěpánek, se kterým Nicole oslavila v květnu první výročí druhé svatby.

Trnitá cesta Radka a Nicole

Radek a Nicole toho za sebou mají hodně včetně jednoho nepovedeného manželství, které krachlo v roce 2013 po třech letech. Tehdy nikoho nenapadlo, že se k sobě dvojice znovu vrátí. Ale stalo se tak. V roce 2015 zakopali válečnou sekeru a zkusili to znovu. O rok později to ale zase haprovalo, a tak přišlo další rozdělení.

V roce 2017 si k sobě znovu našli cestičku a od té doby vše nasvědčuje tomu, že jim to klape. Dokonce se už i hovořilo o tom, že by Stelle mohl přibýt sourozenec.

Související články

Další články