Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Nicole Vaidišová se přepočítala! Její dva míče v dolarech jsou už skoro fuč. Co bude dál?!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Nicole Vaidišová si jakoby žije poklidný tenisový důchod po dovolených. Jako růžová pohádka se nám to fakt nezdá...

Bývalá úspěšná tenistka Nicole Vaidišová (27) letos definitivně (a již poněkolikáté) ukončila svou tenisovou kariérou. A nejen svoji kariéru, ale i svůj nevydařený návrat k exmanželovi Radku Štěpánkovi, kterému tenkrát před svatbou v partnerské krizi tvrdila, že je těhotná… a to nebyla.

Nicméně léta tréninkové dřiny a odříkání dobrého jídla a pití jsou už za ní. Nyní nastal čas si užít vše, co “promeškala”. A co podniknout jiného než odletět za teplem a sluníčkem. Její momentálně oblíbenou destinací se staly Spojené arabské emiráty. Právě tam Nicole chytala bronz už v září a o několik týdnů později se tam znovu podle všeho musela vrátit. Dnes ve svém volném čase postuje fotky na Instagramu z pláže a co dál, to už ví jen Nicole a sám Pán Bůh.

„Sůl ve vlasech, písek pod nohama a takové krásné panorama, co víc si přát,“ svěřila se se svými pocity Nicole. Ta po skončení kariéry “ví”, jak si užít vydělané peníze z turnajových okruhů. Ale co si budeme nalhávat. Nicole je pouze 27 let, v tenise byla úspěšná naposledy v květnu 2006, kdy vyhrála svůj poslední titul na antuce ve Štrasburku. Deset let, to už je sakra dlouhá chvíle… Od té doby ji už žádná výhra nečekala. Jediné, co ji čekalo, byl žebříčkový propad až na samé tenisové dno.

Vydělané dva miliony dolarů, které se ještě zdanily, se po těch letech nehraní rozkutálejí velice rychle. A za nějakou dobu budeme na Instagramu vídat fotky Nicole, jak na Spartě trénuje malé děti movitých podnikatelů… The end.

Související články

Další články