Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nicole prozradila průběh utajené svatby s Petrem Nedvědem: Na obřadu nebyli rodiče

Taky je vám z Nicole horko?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
svatba
Novopečená manželka bývalého hokejisty Petra Nedvěda (48) prozradila, jak probíhala jejich dlouho utajovaná svatba. Ta se provalila právě díky Nicole (25), která si nedočkavě změnila své příjmení na sociálních sítích. Snubním prstýnkem se ale ještě chlubit nemůže.

„Svatba se konala zhruba dva měsíce zpátky. Proběhla v Česku a byla malá – jen my a svědci,“ prozradila pro Blesk půvabná Nicole, která se zatím na svých sociálních sítích nepochlubila svatebními fotkami, zato roztomilou dceru Naomi ukazuje neustále.

Veselka ale byla pro Nicole a Petra Nedvěda poněkud nečekané rozhodnutí. „V jedné vteřině jsme si řekli, že to uděláme, a tak jsme to udělali. Ani rodiče nebyli na obřadu přítomni. Vše se dozvěděli až později,“ popisovala modelka, jež svatbu lidem oznámila pomocí Instagramu. Tam si totiž ze dne na den změnila příjmení z Volfová na Nedvědová. „Už nějakou dobu jsem to příjmení nesla a říkala si, že bych chtěla, aby to věděli lidi kolem,“ objasnila dále novopečená nevěsta, kterou štvalo, že o svatbě nikdo neví. „Chtěla jsem se trošku ukázat, že jsem manželka,“ dodala pro Blesk.

Zato ženich Petr svatbu stále trochu tají. „Čo bolo, to bolo,“ řekl Blesku s tím, že na Instagramu se dějí různé věci. „Nemůžu to potvrdit ani vyvrátit,“ dodal Nedvěd. Ostatně zatím nevěstinu ruku nezdobí ani snubní prsten. Ten se ale údajně ještě vyrábí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy