Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Nicole Kidman si stále píše s exmanželem Cruisem: Svému muži to tají

Nicole Kidman si stále píše s exmanželem Cruisem: Svému muži to tají
Zdroj: Showpix.cz / Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
tajemství
Hollywoodská kráska Nicole Kidman slaví své 53. narozeniny. V nedávné době na povrch vyplavala informace, že herečka má být znovu v kontaktu se svým bývalým manželem Tomem Cruisem (57) a veškerou komunikaci s ním tají před svým nynějším mužem Keithem Urbanem (52). Nicole přitom svého ex ještě poměrně nedávno z duše nenáviděla.

Nicole Kidman je americko-australská herečka, narozená 20. června 1967 v Honolulu na Havaji. Mezi lety 1983 až 1989 účinkovala v mnoha australských filmech a ten poslední s názvem Úplné bezvětří pro ni byl odrazovým můstkem do Hollywoodu.

Její kariéra se v průběhu let úspěšně vyvíjela a diváci Nicole milují ve starších i novějších snímcích. Nejlépe si ji pamatují díky filmům Magická posedlost, Moulin Rouge, Hodiny, Stepfordské paničky, Moje krásná čarodějka či Aquaman Spousta fanoušků si ji zamilovala i díky seriálu Sedmilhářky

Oscarem oceněná herečka byla v minulosti vdaná za Toma Cruise Hvězda filmů Mission Impossible se s ní dlouho pokoušela o dítě, pokusy ale byly marné. Pár adoptoval dvě děti, manželství se ale i přesto v roce 2001 rozpadlo. Zdá se ale, že veškerá nenávist je dnes pryč.

Tajné zprávy Nicole Kidman

Zdroj blízký herečce magazínu Globe sdělil, že se Nicole Kidman v nedávné době znovu spojila s Tomem Cruisem. Její manžel Keith Urban ho ale ze srdce nenávidí a herečka před ním své nové přátelství s ex údajně tají.

Cruise se měl v posledních měsících změnit, uklidnit a umírnit ve svém chování, které nemohly ženy jeho života nikdy vystát. „Jejich konverzace jsou milé, pozitivní a kamarádské, což je skvělé, protože se dlouhá léta vůbec nebavili,“ popsal zdroj komunikaci mezi Tomem a Nicole. Ta kromě toho, že své nové přátelství údajně tají před manželem, není v kontaktu s dětmi, které s Cruisem adoptovala. Obě se totiž přidaly ke scientologické církvi a s matkou, která se k ní přidat nechtěla, veškerý kontakt přerušily.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy