Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nicolas Cage je single. Po 11 letech se rozešel se svojí mladou manželkou

Nicolas Cage je po 11 letech sám.
Taková to byla láska, ale už bohužel vyprchala. Herec Nicolas Cage (52) se tajně rozešel se svojí mladou manželkou. Odděleně žijí už od ledna. Která další hollywoodského herce uloví?

Nicolas Cage byl se svojí manželkou Alice Kim (30) dlouhých 11 let. Jenže láska vyprchala a pár už půl roku žije odděleně. Jako první o tom informoval magazín People, který se odvolává na mluvčího herce.

Alice je jeho třetí ženou, kterou potkal v roce 2004 v restauraci v Los Angeles, kde pracovala jako servírka. Už v té doby byla velmi mladá, bylo jí teprve 19 let. Herec se do ní na první pohled zamiloval a pak už šlo všechno rychleji, než by se zdálo.

O dva měsíce později se zasnoubili a Alice brzy otěhotněla. Mají spolu 10letého syna Kal-Ela. Cage má navíc ještě 25letého syna Westona s modelkou Christinou Fulton. Jeho úplně první manželka byla Patricia Arquette a druhá dcera Elvise Presleyho Lisa Marie.

Mohlo by vás zajímat

Další články