Druhá řada úspěšné show Robinsonův ostrov se pořádně rozjíždí. Ze začátku to vypadalo, že si soutěžící padli do oka a žádné intriky se nekonají. Jenomže postupem času se začíná hra vyvíjet mnohem ostřeji než v první sérii.

Lži, intriky a tajné aliance běží na plné obrátky. Nejhůře celou situaci nesou samozřejmě nejslabší články. A tím je jednoznačně modelka Bára a fitness trenérka Nicol Gremplewska. Ta jasně poznala, že ostatní v kmeni o ni nestojí.

Bojí se že vypadne a nebude se mít kam vrátit, proto se snaží v soutěži udržet zuby nehty. Její jednoduchou taktiku ale prokoukli další hráči a mají z Nicol maximálně srandu. Krásce do smíchu ale moc není.

V minulém díle se svěřila, že se jí rozpadl vztah s přítelem a poslední kapkou pro jeho ego bylo, že ona se dostala do Robinsonova ostrova a on ne. Navíc se téměř rozplakala, když mluvila o tom, jak ji týral.

„Vyvrcholilo to tak, že mě povedl, zmlátil mě a rozbil telefon,“ nechala se slyšet. Tohle jsou hodně ostrá slova a je vidět, že Nicol se domů opravdu nechce. Zároveň si ale myslíme, že toto jako taktika k udržení v soutěži nestačí.