Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nicky Tučková svou tupostí ovládla internet, pak se po ní slehla zem: Víme, kam se uklidila!

Zdroj: reprofoto YouTube
+ Další 2 fotografie
Není snad nikdo, kdo by si nepamatoval Nicky Tučkovou, která před pěti lety rozvířila stojaté vody českého internetu. Blonďatá blběna, jak jí tehdy lidé s oblibou přezdívali, se proslavila šílenou angličtinou s přízvukem, kterému by nerozuměli ani Rusové z pomocné školy. Jenže pak se po ní najednou slehla zem a nikdo nevěděl, co se stalo. My jsme to vypátrali!

Nicky Tučková se v roce 2013 navěky zapsala do české historie bizarností, když natočila videoklip ke ztřeštěné písničce Rich Boy. Příšernou angličtinou v ní zpívá, že chce být jako Agáta Hanychová nebo Lucka Vondráčková, že není lehká dívka, ale chce být jen bohatá.

Z klipu se stala naprostá pecka, přehrály si ho miliony lidí. Někteří se zpočátku domnívali, že to Nicky Tučková myslí vážně. Nakonec však vyplavalo na povrch, že jde o satirický projekt herečky Táni Malíkové Ta přesto pokračovala a v roli Tučkové ani jednou neškobrtla.

A tak se Nicky vypravila do Karlových Varů, nechyběla ani na předávání Českých slavíků. Před volbami do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 si Tučkovou najala TOP 09, aby natočila rozhovor s tehdejším předsedou Karlem Schwarzenbergem (80). Písničky Szukam cię Miłoszu! nebo Weihnachten Liebe s Lukášem Pavláskem (39) už byly jen takovými třešničkami na dortu.

V roce 2015 ale přišel zlom a po Nicky Tučkové se slehla zem. Táňa Malíková ale fanouškům neřekla, kde ji budou moct v následujících letech najít.

Zjistili jsme, že Malíková už nechtěla být s Tučkovou nadále spojována, a tak se natrvalo přestěhovala do Brna Tam také už dřív vystudovala činoherní herectví na Divadelní fakultě JAMU. Nyní se divadlu věnuje naplno, je součástí souboru brněnského HaDivadla.

Malíkové se nedaří jen po profesní stránce, ale i v milostném životě. Randí s fešákem Petrem Svárovským a lásku si pravidelně vyjadřují na sociálních sítích.

Související články

Další články