Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nicki Minaj zklamala fanoušky: Češi i Slováci čekali na její koncert hodiny, nakonec se nekonal!

Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
skandál
Takové zklamání, jaké svým fanouškům připravila Nicki Minaj (36), tu dlouho nebylo. Na její koncert v Bratislavě se sjela spousta Slováků i Čechů, kteří se na vystoupení zpěvačky těšili. Program měl začít v 19 hodin, později byl odsunut na 21:30 a nakonec byl zrušen úplně. Nevystoupil ani Nickin předskokan Majk Spirit (34).

Během pátečního večera se fanoušci z Česka i Slovenska sjeli do Bratislavy, aby si užili koncert zpěvačky Nicki Minaj. Někteří se těšili tolik, že na zimním stadionu Ondreja Nepely čekali už od šesti hodin. Několikahodinové čekaní nakonec přišlo vniveč, kontroverzní textařka vystoupení nejdříve odsunula a o dalších pár hodin později přišla na pódium, aby fanouškům oznámila, že žádný koncert nebude.

Nejdříve organizátoři oznámili, že koncert proběhne se zpožděním a vystoupení předskokana Majka Spirita se ruší úplně. Předtím Nicki Minaj vystupovala v Německu a důvodem zdržení koncertu měl být problém s dopravou techniky. Ačkoliv ani pódium nebylo připravené, fanouškům bylo slibováno, že se koncertu dočkají. Jejich naděje nakonec zničila sama zpěvačka, když čtvrt hodiny před půlnocí vyšla na pódium a oznámila, že se koncert nekoná.

Důvodem ke zrušení vystoupení měly být podle Nicki opět potíže s technikou, na stadionu se prý nedaly použít světelné efekty, které byly součástí její show. Fanouškům se omluvila a odešla.

Související články

Další články