Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nicki Minaj ukázala těhotenské bříško: Otcem dítěte je vrah a sexuální deviant

Nicki Minaj ukázala těhotenské bříško: Otcem dítěte je vrah a sexuální deviant
Zdroj: Instagram Nicki Minaj
+ Dalších 9 fotografií
těhotenství
Zpěvačka Nicki Minaj oznámila těhotenství. Na Instagramu sdílela několik fotografií s rostoucím bříškem a gratulací z řad fanoušků bylo opravdu mnoho. Blahopřání napsali i někteří přátelé z pěvecké branže. Její manžel Kenneth Petty však není zrovna ukázkovým otcem.

"Láska, manželství, těhotenství. Jsem plná vzrušení a vděčnosti. Děkuji za všechna přání," napsala Nicki Minaj v příspěvku na svých sociálních sítích. Roztomilou fotografií s narostlým bříškem tak oznámila své vytoužené těhotenství.

Mnoho jejích přátel ji k budoucímu přírůstku do rodiny pogratulovalo. Mezi nimi byla i zpěvačka Jennifer Lopez (50), která byla z budoucí maminky naprosto nadšená. "To je úžasné, gratuluji krásko," napsala k fotografii.

To, že se s manželem Kennethem Pettym snaží o miminko, oznámila zpěvačka už v září a informovala tak o ukončení její kariéry. Její fanoušci tak už dříve přišli s teorií, že je rapperka nejspíš těhotná. Sdílela totiž video, kde ji Kenneth hladí břicho. Nicki ale těhotenství popřela.

Kromě oznámení o založení rodiny ale šokovala mnoho lidí také tím, že si v říjnu Kennetha Pettyho vzala za muže. V minulosti byl totiž usvědčen z vraždy a kromě toho je registrován jako sexuální deviant.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy