Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nicki Minaj slaví 38: Manžel i bratr jsou násilníci, jejich oběti popsaly hrůznou zkušenost

Nicki Minaj slaví 38: Manžel i bratr jsou násilníci, jejich oběti popsaly hrůznou zkušenost
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY
Crazy zpěvačka a textařka Nicki Minaj dnes slaví své 38. narozeniny. Loni se provdala za svého přítele Kennetha Pettyho, jenž má však velmi krušnou minulost. Odseděl si totiž čtyři roky ve vězení za znásilnění a dalších sedm let za vraždu. A aby toho na Nicki Minaj nebylo málo, tak byl na pětadvacet let za sexuální zneužívání své nevlastní dcery odsouzen i její bratr.

Nicki Minaj se narodila v exotickém Trinidadu. Její kořeny jsou indicko-africké a ona svůj vzhled podtrhla ještě šílenými účesy a outfity. Za její prezentací však možná stojí i její velmi těžké dětství. Zpěvaččin otec byl totiž alkoholikem, navíc propadl i drogám a na svědomí má dokonce i pokus o vraždu.

Manžel Nicki Minaj znásilnil patnáctiletou dívku

Ve svém osobním životě měla Minaj, která je vlastním jménem Oniky Tanye Maraj, tři vážné vztahy. Ten první se Safareem Samuelsem trval dlouhých čtrnáct let, zato s Meekem Millem vydržela jen dva roky. Teď je s Kennethem Pettym, kterého si v roce 2019 vzala za manžela.

Je však s podivem, že Nicki nevadí Kennethova minulost, kterou má opravdu pestrou…

Kenneth byl totiž v 90. letech, když mu bylo pouhých patnáct let, usvědčen ze znásilnění šestnáctileté dívky, za což si odseděl čtyři roky ve vězení K onomu incidentu došlo 16. září roku 1994 v Queensu v New Yorku, kdy bezbranná dívka kráčela po ulici, zatímco ji Petty sledoval a poté jí přiložil na záda předmět, který vydal „cvakavý“ zvuk. Oběť věřila, že Petty má zbraň a přikázal jí, aby pokračovala nadále v chůzi. Došli až k domu oběti, kde ji natlačil do ložnice. Tam ji Petty znásilnil, dívka ale nakonec unikla poté, co útočníka udeřila plastovou lahví.

Petty, podle dostupných informací z portálu theblast.com, tvrdil, že nic neudělal a neví, za co je zatčen. A Minaj se ho dokonce před médii zastala a prohlásila: „Bylo mu 15 let, jí bylo 16...“

Manžel Nicki Minaj byl odsouzen za vraždu

Těžko proto říct, jestli Nicki Minaj, které přineslo úspěch album Pink Friday, vnímá, koho opravdu má po svém boku. Znásilnění navíc není jeho jediným proviněním proti zákonům. Kenneth, s nímž letos v září přivedla na svět prvního potomka, byl trestaný už dvanáctkrát a na svědomí má i vraždu prvního stupně, za kterou byl odsouzen na deset let, ovšem už po sedmi letech byl propuštěn.

Násilníkem je i bratr Nicki Minaj

A aby toho nebylo málo, tak letos byl obviněn i její bratr Jelani Maraj, který má na svědomí znásilnění své nevlastní dcery. Nezletilou dívku znásilňoval od dubna roku 2015 a pokračoval v tom dlouhých osm měsíců, zatímco její matka byla v práci.

Nyní čtrnáctiletá dívka vypověděla, že ji Maraj znásilňoval nejméně čtyřikrát týdně a někdy i dvakrát v jeden den. Svědkem jednoho znásilnění byl i dívčin mladší bratr, který u soudu vypovídal. K usvědčení pachatele pomohly testy DNA, jelikož genetický materiál byl objeven na pyžamu oběti.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy