Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nicki Minaj se stala maminkou: Z dítěte se raduje společně s usvědčeným vrahem

Nicki Minaj se stala maminkou: Z dítěte se raduje společně s usvědčeným vrahem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
porod
Americká rapperka Nicki Minaj (37) se dočkala vytouženého miminka. Zatím neprozradila jméno ani pohlaví, ale určitě se vše brzy dozvíme. Otcem dítěte je zpěvaččin manžel Kenneth Petty (42), který je rovněž rapperem, ale také usvědčeným vrahem a sexuálním delikventem.

Nicki Minaj a Kenneth Petty přivítali na svět prvního potomka. Zdroje blízké páru tvrdí, že rapperka porodila ve středu v Los Angeles a její manžel byl u toho. Jméno a pohlaví miminka zatím není známo, informoval web Eonline.com.

Nicki své těhotenství oznámila na svém instagramovém účtu v červenci sérií fotek, na nichž byla minimálně v šestém měsíci. Příspěvek tehdy komentovala slovy "Láska. Manželství. Kočárek. Překypuji radostí a vděkem. Všem děkuji za gratulace."

Už nějakou dobu toužila stát se matkou, loni v září dokonce oznámila ukončení kariéry, aby mohla založit rodinu, píše americký web TMZ. K hudbě se posléze vrátila, ale také se stihla vdát za svého kamaráda z dětství a muže s pochybnou reputací

Nicki Minaj a Kenneth Petty

Svatba se konala 21. října loňského roku, pár tak kromě narození dítěte brzy oslaví i první výročí svatby. Oficiálně spolu ale randí už od roku 2018 a znali se už dlouhá léta předtím, než se dali dohromady.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy