Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nicki Minaj se provdala: Uhádnete, kolikrát byl její nový manžel za mřížemi?

Nicki Minaj se provdala: Uhádnete, kolikrát byl její nový manžel za mřížemi?
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Svatba
Rapperka Nicki Minaj (36) opravdu nežertovala, když řekla, že ukončuje kariéru a začíná budovat rodinu. Na sociální síti se s fanoušky podělila o radostnou novinku. Stala se z ní vdaná paní. A koho že si to vzala?

Nicki Minaj je proslulá svojí kontroverzností a nezávazností. Nejenže má vytříbený styl, co se oblékání týká. Ale nedělá jí problém zrušit koncerty nebo úplně ukončit kariéru.

Před nedávnem se nechala slyšet, že ukončuje kariéru, protože chce budovat rodinu. A nežertovala. Na sociální síti se se svými fanoušky podělila o opravdu radostnou novinku. Z Nicki Minaj je vdaná paní. Postla na Instagram video, ve kterém jsou hrnečky s nápisy "Pan a Paní" a kšiltovky, na kterých stojí "ženich a nevěsta". K příspěvku napsala znění celého jejího jména i s novým příjmením manžela a datum 21. října 2019, čímž zřejmě myslela den, kdy si řekli své ano. "Onika Tanya Maraj-Petty," píše na sociální síti.

A koho že si to rapperka vzala? Jejím manželem je Kenneth Petty Randili spolu oficiálně od loňského roku, ale znali se už dávno předtím. Randili spolu totiž už jako náctiletí. Petty má za sebou širokou škálu kriminálních záznamů. V New Yorku je registrovaný jako sexuální deviant, protože v roce 1994 znásilnil šestnáctiletou dívku, za což byl poslán za mříže. Není jisté, jak dlouho si tam pobyl, nicméně netrvalo dlouho a ocitl se tam znovu. Tentokrát za něco mnohem horšího, a to za zabití. V roce 2002 několikrát střelil muže jménem Lamont Robinson, k čemuž se i sám doznal. Byl odsouzen k deseti letům za mřížemi za vraždu první stupně. Nakonec si tam ale pobyl jen 7 let a byl propuštěn s pětiletou podmínkou. Údajně se ve vězení ocitl celkem dvanáctkrát.

Ke sňatku jim na sociální síti pogratulovalo mnoho slavných, mezi kterými nechyběl Juicy J, modelky Winnie Harlow a Naomi Campbell nebo zpěvačka Christina Aguilera. Podívejte se do fotogalerie, jak krásný pár Nicki a Kenneth tvoří.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy