Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nicki Minaj poprvé ukázala syna, kterého má s vrahem: Lidé ji zasypali vzkazy

Nicky Minaj ukázala na Instagramu dítě: Celebrity gratulují
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
GALERIE
Rapperka a zpěvačka Nicki Minaj na svém Instagramu poprvé ukázala fotku svého tříměsíčního syna. Chlapeček je ověšen drahými šperky a oblečen v luxusu. Zpěvačka napsala, že stát se matkou je nejvíc naplňující věc v jejím životě. Známé tváře jsou z miminka nadšené!

Nicki Minaj sice neprozradila synovo jméno, ale přezdívá ho Papa Bear. Miminko už od malička žije v přepychu, matka ho obléká do luxusních značek. Jeho šatník se tak pyšní modely od těch nejvěhlasnějších návrhařů. Chlapec na sobě nosí značky jako Burberry nebo třeba Gucci.

Rapperka a zpěvačka se v instagramovém příspěvku rozvášnila. Synovi děkuje, že si ji vybral jako svou matku a dodává, že stát se matkou bylo to nejvíc naplňující, co ji mohlo potkat. Zároveň dodala, že posílá velké objetí všem ženám, které jsou v tomto náročném období těhotné.

Nicki Minaj se dočkala masivního přívalu pozitivních reakcí. Fanoušci i známé tváře reagují. „Posílám lásku tvé rodině. Bůh vám všem žehnej,” píše jí americký rapper Big Sean. „Nádherný chlapeček,” komentovala zase americká modelka a podnikatelka Kim Kardashian. K obdivným reakcím se přidala i jména jako zpěvák Bryson Tiller nebo televizní hvězda Tanisha Thomas.

Zpěvačka má syna se svým manželem, který má těžkou kriminální minulost. Kennneth Petty je registrovaný sexuální deviant a několikrát si pobyl ve vězení. A to i za vraždu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy