Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nicka Cordera zabil koronavirus: Herec ze seriálu Zákon a pořádek odešel v pouhých 41 letech

úmrtí
Herec Nick Cordero zemřel ve věku 41 let na koronavirus. Příčinu úmrtí potvrdila jeho manželka Amanda Kloots na Instagramu. Kromě divadelních her na Broadwayi účinkoval například v seriálu Zákon a pořádek.

Cordero zemřel v neděli poté, co strávil více než devadesát dní v nemocnici. „Bůh má teď v nebi dalšího anděla,“ napsala na Instagramu jeho manželka Amanda Kloots a dodala, že byl neuvěřitelný herec a hudebník, který miloval svou rodinu.

V posledních dnech herec trpěl na nemocničním lůžku kvůli řadě zdravotních obtíží. Krevní sraženiny, infekce a dočasný kardiostimulátor nebyly jediné problémy. Cordero byl na plicním ventilátoru a v bezvědomí. Lékaři mu museli dokonce amputovat pravou nohu.

Herec byl veřejně známý především z Broadwaye. V roce 2014 byl nominován na prestižní cenu Tony za roli v divadelní hře Bullets Over Broadway, kterou ale nakonec nezískal. Objevil se také v několika epizodách seriálu Zákon a pořádek.

Související články

Další články