Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nick Slaughter z Vražedného pobřeží slaví 59: Rob Stewart získal roli díky opici

Nick Slaughter z Vražedného pobřeží slaví 59: Rob Stewart získal roli díky opici
Zdroj: Columbia Broadcasting System (CBS) / SyFy US
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Rob Stewart, který se nejvíc proslavil jako detektiv Nick Slaughter v seriálu Vražedné pobřeží, slaví 59. narozeniny. Kanadský herec, který byl v 90. letech idolem mnoha žen z celého světa, se od dob své největší slávy velmi změnil. Ostříhal si vlasy, prošedivěl a přibylo mu pár vrásek, jiskru ale neztratil a je v kondici, takže se akčních rolí nevzdává.

Rob Stewart se narodil 23. července 1961 v městečku Bramalea v provincii Ontario v Kanadě. Jeho otec pracoval jako úvěrový manažer a matka vedla pobočku realitní kanceláře. Jako téměř každý kanadský chlapec se Rob chtěl stát hokejistou a na hereckou kariéru v dětství rozhodně nepomýšlel.

Seriálový detektiv z Vražedného pobřeží se profesionálním hokejistou skutečně stát mohl, téměř denně trénoval a sport ho skutečně bavil. Jeho největší sen ale zmařilo poranění ledviny špičkou hokejky, tehdy mu bylo 17 let. V 19 letech pak odešel z domova a snažil se si vydělávat různými brigádami, kromě těch i skládáním a zpíváním vlastních písní.

Rob si prošel i velmi temným obdobím, dlužil spoustu peněz bance a dva měsíce spával na lavičce, protože si nemohl dovolit ani pokoj v motelu. Štěstí se na něj usmálo ve chvíli, kdy producenti vznikajícího seriálu Vražedné pobřeží hledali do hlavní role muže se vzhledem typického plážového povaleče. Stewart neměl na kadeřníka a na konkurz přišel s dlouhými vlasy a kocovinou. To se tvůrcům kriminálky líbilo a obsadili ho.

Proměna Roba Stewarta

Z Roba Stewarta se kvůli Vražednému pobřeží stal úplně jiný člověk. Bývalý bezdomovec získal díky 66 dílům seriálu peníze, slávu i přízeň žen. Dokázal splatit všechny své dluhy a dokonce si našel i přítelkyni. Mexičanku Celianu si později vzal a v roce 1996 přišel na svět jejich syn.

Po roce 2000 se Rob světu filmů a seriálů trochu vzdálil, na obrazovky se ale následně znovu vrátil a zůstal víceméně věrný kriminálnímu žánru, který z něj udělal hvězdu. Diváci si ho velmi oblíbili například i v akční sérii s názvem Killjoys: Vesmírní lovci z roku 2019.

Ačkoliv Rob Stewart už dávno není tím sympatickým detektivem, jakého si televizní diváci pamatují z devadesátek, rozhodně jiskru neztratil. Ostříhal si dlouhé vlasy, prošedivěl a jeho obličej zdobí vrásky, z kondice ale nevyšel a může si stále dovolit i role, které vyžadují spoustu akce. Na to, jak herec vypadal kdysi a jak vypadá dnes, se podívejte v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy