Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ničitelka Meghan: Z podivného chování Harryho by byla zdrcená i princezna Diana

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
smutek
Ačkoliv v mnoha svých projevech princ Harry (35) zmiňuje svou maminku princeznu Dianu (†36), podle mnohých by ji svým chováním, výrazně ovlivněným Meghan Markle (38), nepotěšil. Dohady o tom, zda by na prince byla jeho matka pyšná, nebo by naopak byla zklamaná, rozsekl její dobrý přítel a bývalý osobní kuchař Darren McGrady. Ten se na Twitteru v několika ohnivých příspěvcích rozpovídal o tom, jak naštvaná by zesnulá princezna byla.

Darren McGrady byl po dlouhá léta osobním kuchařem a především dobrým přítelem princezny Diany. Ta si za ním pravidelně chodila povídat do kuchyně, kde spolu dle jeho slov probírali téměř vše. O princi Williamovi a princi Harrym prý mluvila jako o svých chlapečcích a byla by velmi zklamaná z toho, jak se její druhorozený syn po sňatku s Meghan Markle změnil.

Podle McGradyho měla Diana jednu zásadu – i v těch nejhorších dnech a i při nejhorších myšlenkách je nutné královně Alžbětě II. vyjadřovat respekt. Darren tvrdí, že Harry se nechal zmanipulovat po slávě prahnoucí Meghan a princezna by z něj byla zklamaná a zuřila by.

Bývalý osobní kuchař je rozhněvaný na každého, kdo na internetu tvrdí, že by Diana Harryho kroky schvalovala. „Kdo tvrdí, že by Diana byla na Harryho pyšná, ji neznal. Diana by byla zklamaná a běsnila by nad tím, že se její syn nechal takhle zmanipulovat,“ do­dal.

Za vše může Meghan

Stejně jako velká část veřejnosti i McGrady si myslí, že Meghan Markle princem manipuluje. Podle něj dokonce už od samého začátku. „Meghan nikdy nechtěla být členkou královské rodiny, chtěla být jen slavná a to se jí podařilo. Vše se točí jen okolo ní,“ dodal Darren.

Související články

Další články