Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ničí vám pomluvy život? Tohle jsou 4 tipy, jak odrovnáte každého pomlouvače!

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Nenávidíte, když se o sobě doslechnete věci, které nejsou pravda? Cítíte pocit křivdy a nevíte, co dělat? Máme pro vás pár tipů, které zaručeně odrovnají každého pomlouvače.

Pomluvami jsou většinou známé ženy. Ty mají sklony všechny hodnotit, kritizovat a vyjadřovat své názory o ostatních. Na společných kafíčkách pak vznikají příběhy vskutku neuvěřitelné Pokud sami nevíte, jak si s pomluvami a konkrétně s tvůrcem těchto drbů poradit, máme pro vás pár tipů. Pokud pomlouvač uvidí, že na jeho úder nereagujete, přestane ho šíření fám bavit a vy budete mít zase klid.

1) Zeptejte se ho na to přímo

Pokud si chcete užít slastný pocit vítězství, uhoďte na něj a rovnou se ho zeptejte, jak se věci mají. Uvidíte, že jeho tvář zrudne, dech se zrychlí a pomlouvač začne být najednou divný. Buď propukne v okamžitou agresivitu, nebo naopak hodí zpátečku a začne být krotký jako beránek. Vy ho budete mít tam, kde jste chtěli, a drbna si určitě zapamatuje, že o vás příště radši pomlčí

2) Úder neoplácejte

Buďte moudřejší a nemstěte se. I když vám pomluva mohla hodně ublížit a uškodit, neoplácejte stejnou mincí a radši se nad pomluvy povzneste. V případě, kdy rozjedete boj, musíte čekat, že vám ho pomlouvač opět vrátí. Dostáváte se tím do nekonečného příběhu, který je vyčerpávající a naprosto zbytečný.

3) Nikomu nic nevysvětlujte

Mějte na paměti, že za vzniklé drby nemáte žádnou zodpovědnost, a tak nejste povinni nikomu nic vysvětlovat Naopak, pokud se k drbům nebudete vyjadřovat, přestanou být zajímavé a rychle se o nich přestane mluvit.

4) Netrapte se

Přesto, že je to těžké, snažte se nad celou situaci povznést a nenechte se vykolejit. Ten, kdo pomluvu roznesl, je stejný člověk jako vy. Má své problémy, starosti a i o něm by se daly šířit drby. Pokud na sobě nedáte znát, že vás pomluva zasáhla, okolí to přestane řešit

Související články

Další články