Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nic roztomilejšího už dnes neuvidíte: Kvůli čemu se usedavě rozplakala nad svým narozeninovým dortem tahle malá sladká holčička?

Ačkoliv se v tomto videu jedná o nemilou chvíli v životě malé oslavenkyně, stejně ve vás nakonec vzbudí úsměv. Jde evidentně o staré video někdy z osmdesátých let, ve kterém je zachycena narozeninová oslava dvojčat – holčiček. Pro jednu z nich se však krásný den změní v peklíčko. Co jej způsobí a jak ona i rodina holčičky prekérní situaci vyřeší?

Prozradíme jen, že hlavní úlohu v kauze budou mít svíčky. Nemějme ale děvčátku jeho zoufalé rozhořčení za zlé – jistě si i vy pamatujete na mnoho dětských, z dnešního pohledu směšných křivd, které se vám kdysi přihodily.

Video je podkresleno písní zpěvačky Frankie Cosmos s prostým názvem Happy Birthday. Takže pokud znáte v těchto dnech někoho, kdo slaví své narozeniny, neváhejte mu tohle rozkošné video ihned hodit do pošty. Jistě zrovna vašeho oslavence potěší, co se mu dnes mohlo stát za tragédii a naštěstí se nestalo.

Související články

Další články