Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nic pro slabší povahy: Podívejte se, jakým ohavným způsobem matka zbila svého syna! Kvůli banalitě!

V Číně jsou na děti kladeny obrovské studijní nároky a někteří
rodiče si je vynucují opravdu středověkými metodami.
Zdroj: reprofoto Daily Mail

Že se v Číně kladou obrovské studijní nároky na děti, je známá věc. Ale co jsou pro to jejich rodiče ochotni udělat a jak trestají případné neúspěchy, je věc druhá. Jedna taková matka zbila brutálním způsobem svého šestiletého syna a příslušné úřady jí to ještě schválily.

Když se malý školák ukázal doma s poznámkou kvůli zapomenutému domácímu úkolu, rozhodně si nemyslel, jaké peklo ho čeká. Bezcitná matka na něj vzala železný věšák a zmlátila ho takovým způsobem, že její syn vypadal jak po středověkém bičování.

Jakmile si jeho zranění všimla učitelka ve škole, informovala příslušné úřady. Na policii však dali matce zapravdu, že chlapec je „zlobivý kluk“, a nevznesli žádná obvinění. Policie uvedla, že zranění nebyla tak zlá, jak vypadala, a chlapec byl po ošetření v nemocnici okamžitě propuštěn.

Učitelka následně zveřejnila fotografie týraného chlapce, aby upozornila na zneužívání dětí ze strany čínských rodičů kvůli obrovskému tlaku ve škole.

Související články

Další články