Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nic pro slabé povahy: Snímek Národní třída s Čermákem a Cinou je plný nepřístojností

Nic pro slabé povahy: Snímek Národní třída s Čermákem a Cinou je plný nepřístojností
Zdroj: Se svolením: Falcon a.s.
kino
Snímek Národní třída, v hlavní roli s Hynkem Čermákem (46), se dnes dočká své premiéry. Nepochybně potěší především diváky drsnější nátury, kteří pro sprosté slovo nejdou daleko. Cimprlíny ať raději zůstanou doma, tuhle nálož by totiž nemusely ustát.

Národní třída pojednává o muži, kterému se neřekne jinak než Vandam. Ten žije sám v bytě na okraji Prahy, pravidelně cvičí, aby byl v kondici, a po večerech chodí se svými kumpány takzvaně na jedno. V hospodě se snaží zapůsobit na Lucku, která tam pracuje jako servírka. A jak už k rolím Hynka Čermáka patří, rád se i porve...

Film podle předlohy Jaroslava Rudiše

Snímek vznikl na motivy stejnojmenné knihy Jaroslava Rudiše a geniálně kombinuje drama s černým humorem. Není vůbec těžké odhadnout, že když úvodní scéna snímku začíná větou "Dobré ráno, ču*áci", nepůjde o komedii, kterou by ustál každý. V kinech navíc bude necenzurovaná, a tak si diváci užijí hodinu a půl sprosťáren ve všech možných formách.

Ve snímku se jedné z hlavních rolí ujala i dlouho neviděná Kateřina Janečková, kterou si diváci mohou pamatovat ještě jako Ošklivku Katku Právě ona ztvárňuje Lucku. Mladíka, kterému je přezdíváno Psycho, si zahrál Jan Cina. Zapojeny jsou ale i další hvězdy české kinematografie, jakými jsou například Jiří Langmajer, Ivana Jirešová či Lubor Šplíchal. Půjdete se na tuto černou komedii podívat do kina?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy