Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Nic pro majitele příliš upnutých riflí: Parádní tělo Konvičkové zakrývají jen pruhy látky

Markéta Konvičková
+ Dalších 5 fotografií
Chudáci Arabové, až tohle uvidí. To bude mučeníčko! Markéta Konvičková (23), kterou žádný chlap nepřejde bez pochvalného mručení, si vyvěsila na Instagramu fotku, na níž její budoucí „dojidla“ a tělo vůbec kryje jen pár pruhů látek!

„S Monikou Bagárovou jsme se spontánně na jednom koncertě domluvily, že poletíme na dovolenou. Chlapy necháváme doma a užijeme si to spolu,“ řekl eXtra.cz Markéta Konvičková.

Že by jí arabští nadrženci nedali u moře pokoj, toho se nebojí. „Budeme v luxusním hotelu, nic se nám nestane,“ věří.

Markéta si vůbec vybírá vysoce provokativní plavky. V klipu kamaráda Jana Bendiga si také oblékla takové, že někteří pánové měli pěnu u úst a i bez viagry různé druhy pnutí.

„Doma bych si takové plavky asi nevzala, ale u moře si to člověk chce užít. Samozřejmě taky kvůli fotkám. Ale opalovat se v nich nebudu, nechci domů přijet jako zebra. Maximálně si je vezmu někam do stínu,“ dodala Konvičková, která má teď kvůli trhání osmiček kratší pracovní pauzu.

Mohlo by vás zajímat

Další články