Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nic není nemožné: Dojemný příběh bojovníka, který zhubl 107 kg za rok, je toho důkazem

Nic není nemožné: Dojemný příběh bojovníka, který zhubl 107 kg za rok, je toho důkazem
Zdroj: profimedia.cz
Cítili jste se někdy tlustí? Byli jste terčem posměchu kvůli svým křivkám? Mladý Gary Bird už měl šikany a posměšků plné zuby, a tak zabojoval. Jak je na tom dnes?

Neuvěřitelně dojemné chvíle zažívá osmadvacetiletý Gary Bird ze západního Devonu. Tento statečný muž shodil za rok neuvěřitelných 107 kg a bojuje s osudem dál Lékaři Garymu zhruba před rokem stanovili diagnózu a oznámili mu, že je životně důležité, aby snížil svou tělesnou hmotnost Provedli mu dokonce bypass žaludku, a tak si mladý muž nějakou dobu poležel v nemocnici. Rok se s rokem sešel a sen se stal skutečností, Gary je o 107 kg štíhlejší.

Bohužel šťastný konec se zatím nekoná, protože Garymu zůstala povadlá a vytahaná kůže, kterou musí schovávat pod volné oblečení, a tak se nemůže pyšnit svou štíhlou postavou. Protože si muž zažil již v dětství a pubertě dost posměchu, rozhodl se, že tentokrát se nespokojí s minimem, ale bude bojovat za vlastní sebevědomí. Odstranění přebytečné kůže je samozřejmě lékařsky možné, ovšem protože Garyho přebytečná kůže nijak neohrožuje na životě, je tento zákrok nutné uhradit. Cena takového zákroku se pohybuje kolem 15 000 liber, v přepočtu 540 000 Kč, což je pro Garyho obrovská suma.

Protože Garymu všichni fandí a má kolem sebe opravdu skvělé kamarády, vypadá to, že se seženou peníze na operaci a on se dočká krásného mužného těla. Sám Gary si našetřil okolo 5 000 liber a zbytek mu darovali lidé. Kamarádi mu uspořádali sbírku a peníze se na účtu objevovaly neskutečnou rychlostí.

Gary tedy s novým rokem odstartoval i nový začátek svého života a v roce 2016 ho čekají dva zákroky, které ho přebytečné kůže zbaví. Bude tak moct odstartovat novou, příjemnější životní etapu a zažít také šťastné chvilky. Operace se konkrétně uskuteční v únoru a červnu, a tak se to Garymu už blíží.

Tohoto bojovníka můžete znát i z nejrůznějších talentových soutěží, kterých obrazil opravdu hodně. Je tedy patrné, že se rozhodně nesmířil s nálepkou tlusťoch a postavil se osudu tváří v tvář.

Sám Gary se nechal slyšet, že je velmi šťastný a hlavně dojatý. Nevěřil, že se najde tolik spojenců, kteří ho v cestě za jeho snem podpoří, ať už finančně, nebo psychicky. Je za pomoc, která mu byla poskytnuta, velmi vděčný a rozhodně se bude snažit zúročit vše, co mu změna životního stylu přinesla. Třeba se Gary dočká i pravé lásky a bude se cítit jako opravdový muž.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy