Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Nic jsem neplatil a ta částka nesedí: Autor legendární hlášky Ujfi slaví 45 a pyšní se krásnou dcerou

Tomáš Ujfaluši může být na dceru pyšný.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny

Na vrcholu fotbalové kariéry byl magnetem na skandály, Tomáš Ujfaluši (44) má ale velký důvod k hrdosti. Tou je jeho dcera Kateřina. Ta nejenže roste do krásy, ale po svém slavném tatínkovi zdědila ctižádost. Jak jsme již informovali, prorazila jako herečka a aktuálně září v nekonečném seriálu Ulice, kde ztvárňuje roli studentky Žofie. 

"Nic jsem neplatil a ta částka absolutně nesouhlasí.” To je věta, kterou Tomáš Ujfaluši ze svých úst vypustil během tiskové konference národního týmů po proflámované noci v tehdejším hotelu Praha, kam si podle deníku Šíp měl s dalšími fotbalisty pozvat dámskou společnost.

A právě na tuto větu, která již doslova zlidověla, si při vyslovení jeho jména vzpomenou snad všichni fanoušci fotbalu, přestože se do fotbalových análů zapsal především díky svým výkonům nejen v národním týmu, ve kterém nosil chvíli i kapitánskou pásku, ale s hrdostí na něj vzpomínají i fanoušci ACF Fiorentiny, Atlético Madrid či Galatasaray Istanbul.

Ty časy jsou ale dávno pryč a přestože Tomáš Ujfaluši dnes slaví teprve své 45. narozeniny, je již deset let v důchodu.

„Jsem v podstatě v důchodu, dá se říct. Určitým způsobem spolupracuji s O2 TV v rámci Champions League jako expert ohledně fotbalu a také už delší dobu vlastním nemovitost v Itálii, kde je restaurace a tak. Je to něco většího, ale nevěnuji se tomu naplno. Jezdívám tam a nějakým způsobem tohle dělám,“ přiznal před časem v rozhovoru pro expres.cz, pro který se rozpovídal i o své jediné dceři, kterou již roky podporuje v její herecké kariéře. Právě ta mu aktuálně dělá největší radost. Ačkoliv začínala v muzikálech, nyní září v nekonečném seriálu Ulice, kde ztvárňuje roli studentky Žofie.

Z Ujfalušiho je pyšný otec

„Jsem na ni pyšný, vybrala si to, tíhla k tomu už odmalička, zpívala, byla i v několika muzikálech, pak dostala příležitost právě v Ulici, kde se chytla. Člověk se ji snaží podporovat. Myslím, že ji to hodně baví, a to je to nejdůležitější, ale přiznám se, že to až tak nesleduji,“ popsal Ujfaluši, který si je dost dobře vědom toho, že jeho dcera roste do krásy, což je zřejmé i z některých snímků na jejím Instagramu.

„Je to mladá holka, která bude mít osmnáct roků. Teď si ten život bez sociálních sítí asi nejde představit, zvlášť její generace. Myslím si, že ty fotky, co dává na Instagram, hodně konzultuje s mámou, takže ta kontrola tam určitě je,“ dodal pyšný táta, který je věhlasný svou slabostí pro slavné krásky a jeho postelí prošly například Lucie Vondráčková, Michaela Ochotská či Aneta Vignerová, v posledních letech je ale šťastně zadaný s ženou, která s showbyznysem nemá nic společného.

Tomáš by chtěl být dědečkem

I když spolu plánují budoucnost, další děti rozhodně prý nechce. „Jednu věc víme oba na 100 procent, a sice to, že děti nechceme. Je mi skoro 45 let a já spíše čekám, až Kačenka bude mít dítě. Třeba bude mít syna a z něj bude fotbalista, kterému se budu věnovat,“ vysvětlil v zmíněném rozhovoru Ujfaluši několik týdnů před svými narozeninami.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy