Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nic hezčího dnes neuvidíte! Alice Bendová ukázala své přednosti a nedopatřením jí něco vykouklo

Zdroj: instagram
+ Dalších 17 fotografií
Herečka a moderátorka Alice Bendová (44) prostě ví, jak zaujmout a zpříjemnit fanouškům opačného pohlaví den. Nedávno přidala na svůj Instagram několik žhavých fotografií. Jednou šokovala ale všechny sledující, vykouklo totiž víc, než zamýšlela.

Herečka a moderátorka Alice Bendová je opět ve svém živlu. Léto miluje a loni potěšila své sledující a fanoušky fotografii v bazénu nahoře bez. Letos se trochu umírnila, ale stejně jde o pořádně žhavé pokoukání!

Nejenom, že provokovala svým sexy tělem na dovolené na ostrově Tenerife. Tentokrát se z nevinné fotky v okně stalo něco nevídaného. Na sociální síti uveřejnila nevinnou fotku po tréninku a kromě toho, že se ukázala nenalíčená, jí zároveň něco vykouklo!

Její dekolt je totiž nepřehlédnutelný, ale kromě něj ukázala i bradavku, která se vyrýsovala pod světlým tílkem. Možná proto tato fotka po pár hodinách nasbírala přes tři tisíce lajků. Co myslíte, sluší jí to? Mrkněte do galerie!

Mohlo by vás zajímat

Další články