Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

NHL v Praze je za rohem: Na ledě zaválí i Voráček. Vstupenky už nejsou

NHL v Praze je za rohem: Na ledě zaválí i Voráček. Vstupenky už nejsou
Zdroj: Profimedia.cz
NHL v Praze
Poosmé v Evropě, potřetí ve stověžaté. Už v pátek 4. října rozbalí nejprestižnější hokejová liga NHL svůj stan v pražské O2 areně. Philadelphia Flyers, v jejichž dresu pálí puky Jakub Voráček (30), se utkají s Chicago Blackhawks. Vstupenky jsou beznadějně vyprodané!

Pro české hokejové fanoušky je největším lákadlem páteční NHL v Praze jednoznačně Jakub Voráček (30). Pro rodinu sháněl asi 50 lístků, od klubu dostal dva. Část mu dali spoluhráči, kteří v Evropě nikoho nemají, zbytek si musel koupit sám.

Voráček hraje za Philadelphia Flyers od roku 2011. Jeho klub bude v O2 areně veden jako domácí a očekává se, že bude mít větší podporu i u diváků. Flyers se utkají s Chicago Blackhawks, v jejichž dresu zase válí Dominik Kubalík (24).

Na pražské ledové ploše ale bude možné vidět ještě proslulejší borce z NHL. Chybět nebudou ani Claude Giroux, Jonathan Toews, James van Riemsdyk, Duncan Keith nebo Patrick Kane.

Zápas se odehraje v pátek 4. října. Vstupenky se začaly prodávat už v březnu a po dvou hodinách se po nich zaprášilo. Jediná cesta, jak se na zápas dostat, tak zřejmě vede přes překupníky. Proti těm pořadatelé dlouhodobě bojují a nákup takové vstupenky je vždy rizikem.

NHL se v Praze hrála už v letech 2008 a 2010. Letošní evropské zápasy zahájilo utkání v Berlíně, potom se NHL přesunulo do švýcarského Lausanne. Po Praze se bude hrát ještě ve švédském Stockholmu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy