Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEZVRATNÝ OSUD: Muž přežil havárii letadla a za pár dní se mu stalo něco neuvěřitelného!

Muž přežil havárii letadla. To ale nebylo jeho jediné štěstí.
Zdroj: twitter.com
Někdo hledá štěstí celý život. Jinému se stane něco neuvěřitelného během jednoho týdne. Mohammad Basheer Abdul Khadar (62) měl během pár dní takové štěstí, o kterém se nikomu ani nezdá. Nejenže přežil havárii letadla, ale za pár dní vyhrál balík peněz v loterii. A to je velký důvod k radosti!

Minulý týden sjelo letadlo společnosti Emirates v Dubaji při přistání z ranveje a začalo hořet. Na palubě letounu byl i Mohammad Basheer Abdul Khadar, který si v tu chvíli myslel, že jeho život skončil. I když havárie vypadala tragicky, muž naštěstí vyvázl bez zranění. Mohl se tak radovat, že žije a měl velké štěstí. Jenže to ještě netušil, že ho za pár dní čeká další dávka štěstí. Vyhrál totiž jackpot v loterii.

Ind, který žije v Dubaji a pracuje v autosalónu, vyhrál neskutečný balík peněz, v přepočtu asi 25 milionů korun. A to je po havárii letadla opravdu velká náplast. Tiket si muž koupil už na začátku prázdnin, než se vydal s rodinou na dovolenou.

To, co se mu stalo, bere jako boží dar a zázrak. „Cítím, že jsem se po havárii podruhé narodil. A Bůh mi teď dal tyhle peníze, abych s nimi mohl udělat spoustu dobrých věcí,“ řekl Khadar. Chystá se jít do důchodu a pomáhat chudým dětem.

Související články

Další články