Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nezvratný osud: Manželé o vlásek přežili masakr v Las Vegas, smrt si na ně počíhala jinde!

Nezvratný osud: Manželé o vlásek přežili masakr v Las Vegas, smrt si na ně počíhala jinde!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Na začátku října otřásl Amerikou největší střelecký masakr v dějinách této země. Stephen Paddock střílel ze svého hotelového pokoje do davu, který se přišel podívat na koncert country muziky. Zabil 59 lidí a nakonec spáchal sebevraždu. Mezi přeživšími byli i manželé Carverovi. Ani ti ale smrti nakonec nedokázali uniknout.

Krvavým jatkám unikli jenom o vlásek. Když začala střelba, Dennis okamžitě zalehl svoji manželku a chtěl ji bránit před kulkami vlastním tělem Nakonec se jim v chaosu podařilo postavit zpátky na nohy a z koncertu utéct

Života si užívali pouze 16 dní. Podle serveru CTV News je už Dennis a jeho manželka Lorraine po smrti. Osudná jim byla cesta autem do místa jejich bydliště v Riverside County. Cestou domů narazili do kovových zábran a jejich auto začalo hořet. Oba ve voze zemřeli.

Manželé spolu byli 22 let a zůstala po nich dvacetiletá dcera Ta médiím oznámila, že rodiče měli krizi, ale tu překonali a poslední týdny před tragédií se znovu chovali jako čerstvě zamilovaní puberťáci.

Související články

Další články