Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nezvratný osud jako skutečnost: 8 příběhů lidí, kteří oklamali smrt a brzy poté zemřeli

Nezvratný osud jako skutečnost: 8 příběhů lidí, kteří oklamali smrt a brzy poté zemřeli
Zdroj: New Line Cinema
+ Další 4 fotografie
horor

Jen málokterý hororový fanoušek nezná sérii Nezvratný osud. V té se skupině lidí podaří vyváznout ze spárů smrti, která se ovšem nenechá tak snadno oklamat. Ti, kteří měli zemřít, nakonec stejně postupně umírají. Mnohé diváky tyto filmy dovedly k přemýšlení nad tím, zda je něco takového skutečně možné. Odpověď je ano - těchto 8 příběhů vás o tom přesvědčí.

Hororová série Nezvratný osud své fanoušky naučila, že smrt má jasný plán a není možné jí utéct. V prvním filmu má protagonista vidění, během kterého zemře společně se svými přáteli při výbuchu na palubě letadla. Kvůli hysterické scéně, kterou kvůli své vizi předvede, je pak spolu s dalšími lidmi nucen opustit letoun, jenž nakonec skutečně vybouchne. Pro přeživší si ale smrt postupně přichází a oni umírají v sérii bizarních nehod.

Někteří diváci po zhlédnutí filmů uvažovali, zda se něco takového může skutečně stát. Skutečně si smrt přijde pro ty, kterým se podařilo ji oklamat a uniknout z jejích spárů? Hned v několika případech se ukázalo, že to, co se zdálo být jen scénářem, se může vyplnit i v reálném životě.

Smrt nelze oklamat

O tom, že Nezvratný osud není jen název filmu, se na vlastní kůži přesvědčila například i jistá Jessica de Lima Rohl z Brazílie. Ta v roce 2013 organizovala večírek pro univerzitní studenty v nočním klubu Kiss. Její přítel, který žil v jiném městě, ji prosil, aby tam ona sama nechodila, a Jessica jeho žádosti vyhověla. Při požáru v klubu toho večera zahynulo 238 lidí.

Pouze o 5 dní později se dívka rozhodla svého přítele navštívit, společně pak měli jet autem do místa jejího bydliště. Stala se ale nehoda, pár v osobním voze se střetl s nákladním vozem. Jessica zemřela na místě, její partner svým zraněním podlehl dalšího dne v nemocnici.

Strašlivé příběhy

Podobný osud pak potkal i několik dalších lidí. Těm se podařilo smrti uniknout jen proto, aby se s ní v brzké době znovu setkali tváří v tvář bez šance se zachránit. Podívejte se do galerie a přečtěte si v ní příběhy těchto nešťastníků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy