Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nezvládnu to s tebou, jsi zákeřná! Drsná hádka zkomplikuje Výměnu manželek

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
spor
Nová epizoda Výměny manželek představí divákům dva naprosto rozdílné světy. Jak si poradí temperamentní Lenka v poklidně žijící rodině s podstatně mladším prozatímním partnerem? Dokáže se Petra přizpůsobit domácnosti, kde vše včetně firmy obstarává maminka?

Ve středu čeká diváky další epizoda Výměny manželek a zdá se, že bude pořádně napjatá. Lenka bude v kladenském bytě hořekovat nad leností svého prozatímního partnera Dominika, to ale ještě není nic proti tomu, jakou válku na druhé straně povede její manžel s náhradní ženou Petrou.

Lenka přiznala, že s nápadem jít do Výměny manželek 2020 přišla ona jen tak z rozmaru. Petra na druhé straně chce svému partnerovi ukázat, že není jednoduché, když musí vše obstarávat sama. Snadné to pro ni nebude ale ani v náhradní rodině, kde dojde k ostré hádce.

Atmosféra mezi Petrou a náhradním manželem bude zřejmě pořádně napjatá. Když se ho zeptá, zda to spolu ještě zvládnou, dostane se jí nemilé odpovědi. „Já to s tebou nezvládnu, protože jsi zákeřná,“ odvětí jí.

Dokáže Petra nakonec s náhradním manželem vyjít? A dovede Lenka z jejího pohledu líného Dominika přinutit k nějaké aktivitě? Nový díl sledujte už ve středu večer na Nově.

Související články

Další články