Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nezvládá kritiku! Iva Pazderková to posměváčkům chtěla nandat, a tak si zrušila Facebook

Nezvládá kritiku! Iva Pazderková to posměváčkům chtěla nandat, a tak si zrušila Facebook
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Iva Pazderková po svém posledním výkonu v nedělní Tváři schytala pěknou kritiku od fanoušků soutěže. Měla předvést zpěvačku Pink, ale tak trochu to nezvládla. Vlnu drsné kritiky ale neunesla a začala vyhrožovat, že si zruší Facebook. Není to přitom poprvé, co na Ivu fanoušci Tváře reagovali takhle drsně!

"To, že dnes zruším tenhle účet, není žádná prohra nebo výhra, není to vůbec NIC. S nikým nebojuji, nemám tu potřebu. Jen nechci mít něco, co mi přináší více starostí než radosti. A vlastně si myslím, že není správné moci beztrestně se navzájem sprostě urážet, vyhrožovat a šířit nenávist. Že se každý nelíbí všem, že všichni nemají stejný názor, to jsou věci naprosto samozřejmé. Že kritika je nepostradatelná, pokud se chcete vyvíjet a růst. Ale nadhled má své limity a já nemám povinnost mít práh únosnosti jinde než kdokoliv jiný,“ vyjádřila se Iva ještě na svém Facebooku, než si jej zrušila.

Před zrušením varovala již den před tím a lákala fanoušky, aby ji začali sledovat na Instagramu. Ivě asi ještě nikdo neřekl, že ji diváci Tváře nemají rádi už nějakou dobu, respektive přesně od té doby, co se stala porotkyní. Nadávají jí, že je afektovaná trapka a ještě mnohem hůř.

Je s podivem, že si toho ještě nevšimla. Každopádně zrušením facebookového profilu pouze dokazuje, jak moc nezvládá drsnou kritiku, a posměváčkům to tedy moc nenandala. Co bude následovat dál? Odstoupí snad Pazderková kvůli drsné kritice ze soutěže?

Související články

Další články