Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Kate Middleton

Nezvládá emoce: Lionel Messi ztrácí své fanoušky. Kritizují ho za nesportovní výstup

Zdroj: Twitter.com
nesportovní gesto
Populární fotbalista Lionel Messi na zápase s Neapolí předvedl nesportovní gesto. Po ukončení osmifinálového duelu Ligy mistrů vedl katalánský tým 3:1. Ani tak však útočník nebyl spokojený. To dokázal během gratulací protihráči, při kterých odmítl pravici hlavního sudího.

Legendární útočník Lionel Messi opět nezvládl své emoce. Zápas proti Neapoli totiž nejspíš nedopadl tak, jak by si fotbalista představoval, a to i přes to, že v osmifinálovém duelu jeho tým postoupil do čtvrtfinále Ligy mistrů.

Na fotbalovém stadionu Camp Nou ve španělské Barceloně neapolští hráči gratulovali vítězům. Ani Messi není výjimkou a gratulace přijímá. Když k němu však natáhne pravou ruku rozhodčí Cuneyt Cakir, Messi ho drsně odmítne.

Ten byl rozhořčený ze dvou věcí, které se při zápase odehrály. Jeden z případů videoasistent rozhodčího posoudil v neprospěch klubu FC Barcelona. VAR totiž kvůli hraní rukou neuznal branku z 30. minuty. Katalánský tým však už nad italským vedl 2:0. Jedna z tref byla připsána Messimu. Třetí gól oslavil také útočník s číslem deset ve chvíli, kdy po faulu na jeho osobu změnil pokutový kop Luiz Suárez. Ten však turecký rozhodčí Cakir posuzoval téměř pět minut.

Nesportovní způsob chování vůči rozhodčímu však fanoušci Lionela Messiho na sociálních sítích odsoudili a fotbalista tak čelí drsné kritice.

Co dělat při jaderné havárii: Základní rada zní schovej se a zůstaň v kontaktu, říká Dana Drábová