Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Neztrácí humor a Češi je milují: Video tančících hasičů se stalo hitem internetu

Zdroj: Facebook Záchranný útvar HZS ČR
+ Dalších 10 fotografií
optimismus
Čeští hasiči se v posledních dnech stali pro většinu národa novodobými hrdiny. Záchranný útvar Hasičského sboru už několik dnů přiváží Čechy v zahraničí zpět do vlasti a nejen to. V této složité době pracují kolikrát až do posledních sil. I tak ale neztrácí optimismus a smysl pro humor, což dokazují na videu, které se stalo hitem internetu.

Záchranný útvar Hasičského sboru už několik dní přiváží Čechy v zahraničí zpět domů. Absolvovali už několik jízd do Vídně, Mnichova, Frankfurtu i Itálie a přepravili stovky lidí. Dva z nich se rozhodli zkrátit si dlouho cestu natočením vtipného videa, které koluje na sociálních sítích.

Neztrácet humor

Video se stalo ihned hitem internetu a spoustě lidem zvedlo náladu, některé až dohnalo k slzám. Obrovský zájem potěšil i hasičský útvar. "Tento příspěvek se rozšířil s rychlostí, jakou jsme rozhodně nečekali a Vaše reakce nás velmi mile překvapily a potěšily. DĚKUJEME všem za Vaši podporu, která nám ve dnech, kdy máme plné ruce práce vlévá optimismus a novou krev do žil. Moc si toho vážíme," píší na svém Facebooku.

Velké díky

Hasiči si umí zpříjemnit chvíle i v těchto těžkých časech, což mnoho lidí ocenilo. "Jste fakt úžasní. Přesně tak, neztrácet humor. Nejenom, že jste obětaví, ale dokážete opravdu zvednout náladu. Ještě k tomu jste vystaveni většímu riziku," napsala pod video uživatelka Monika. "Opatrujte se. Jste jedničky, děkujeme za všechno," napsala paní Blanka, která přispěla k dalším téměř 2,5 tisícům děkovných komentářů.

Vedle hasičů lidé děkují celému Integrovanému záchrannému systému, lékařům, sestrám, zkrátka osobám v první linii, kteří pracují i přes obrovské vytížení.Na celé video se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články