Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nezodpovědný otec: Po Praze se proháněl na kole, 4letý syn mu visel na zádech

+ Další 3 fotografie
Nezpodpovědný otec (34) bude mít co vysvětlovat. Chyboval už jenom tím, že se na kole proháněl po chodníku mezi desítkami lidí. Navíc však ohrozil život svého 4letého syna, který mu doslova vlál na zádech.

Pražští strážníci museli důrazně domluvit 34letému otci, který nepochopitelně ohrožoval život vlastního syna. Po pražských chodnících se proháněl nepřiměřenou rychlostí, syn mu navíc visel na zádech s rukama kolem krku.

„Muž neshledával na svém jednání nic nenormálního,“ uvedla policejní mluvčí Irena Seifertová. Hlídka si nezodpovědného počínání cyklisty všimla na Národní třídě, kde se proplétal mezi desítkami lidí.

„Ničím nejištěné dítě se za jízdy přidržovalo pouze tátova krku, zatímco otec kličkoval mezi chodci na chodníku,“ popsala Seifertová. Strážníkům navíc bez mrknutí oka přiznal, že tímto stylem jede s dítětem už ze Smíchova.

Policisté muže poučili o tom, že takhle jezdit po městě ani nikde jinde nemůže. A dohlédli na to, že v nebezpečném stylu jízdy nebude pokračovat.

Několik přestupků, kterých se cyklista dopustil, teď bude řešit správní orgán.

Související články

Další články