Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nezodpovědnosti tatínků kvůli nákaze se neobávám. Děti si berou, prozradila Agáta Prachařová

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Těžké období, kdy vláda nařídila několik zásadních omezení, se vepsalo do života všech. Modelka Agáta Prachařová () popsala, jak aktuálně tráví čas a jak to má s předávání svých dětí, když jdou k tatínků. Nezodpovědnosti z jejich strany se neobává, naopak vyzdvihla jejich péči.

Nevychází zbytečně ven, naopak má prostor, aby v sobě odhalila svůj talent směrem k manuálním pracím. „Dodržuji nařízení vlády a nikam nechodím. Maximálně jde se psem, a to ještě kousek od domova na pole, kde nemám šanci nikoho potkat. Ale naolejovala jsem všechny svoje terasy v baráku a zjistila jsem, že manuální práce je opravdu to, z čeho má člověk radost. O to větší, když se výsledek povede,“ prozradila eXtra.cz Agáta Prachařová, jak tráví čas v posledních dnech.

Vychválila tatínka dcery

=============­============ O tom, že by měla někoho nového, mluvit nechtěla. Ale kdo zná sympatickou modelku, moc dobře ví, že nikdy není sama. Naopak když přešla řeč na její dvě děti – syna Kryšpína a dceru Miu, rozpovídala se o tom, že s manželem Jakube sice spolu už nežijí, ale „vyklubal“ se z něj nadmíru zodpovědný tatínek. nemá obavy, že se třeba mohly děti nakazit. „V tomhle je Jakub úžasný a rozhodně vím, že se umí nejen o sebe, ale i děti postarat. V tomhle ohledu jsem naprosto klidná,“ upřesnila dcery známé herečky Veroniky Žilkové.

Že by se sama mohla nakazit, si nepřipouští. „Jak říkám, nikam nechodím a dodržuji hygienické návyky. Věřím, že se mi koronavirus vyhne,“ dodala kráska, která se během posledních let proměnil z bouřlivé rebelky na velmi zodpovědnou matku svých dětí.

Související články

Další články