Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nezodpovědná Agáta si musí uvědomit, že je těhotná! Opět zrušila domluvenou akci! Kdo ji musel nahradit?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 36 fotografií
Opět nepřekvapila. Agáta Prachařová je ve čtvrtém měsíci rizikového těhotenství a ruší akce jako na běžícím pásu. Přitom ve čtvrtek se měla objevit na jedné prezentaci oblečení, kde se na ni všichni těšili. Jenže modelka, která zažívá manželskou krizi, opět nedorazila.

Už je to jako špatný vtip. Sice se dá pochopit, že těhotná Agáta se teď raději drží stranou, ovšem slibovat svou účast na večírku a potom nedorazit je trapné. Kvůli jejím milostným avantýrám tak trpí nejen ona sama, její manžel, ale teď to působí tak, že i její okolí či pořadatelé akcí. Jde totiž o druhou akci, na kterou modelka nedorazila.

Agáta se snaží svým způsobem uklidnit situaci, do které se sama dostala. Což se dá pochopit. Ovšem pokud něco slíbí, měla by to i plnit Nakonec ve stejném duchu se odehrává i její manželská krize - Prachařovi před časem slibovala věrnost a jak to dopadlo. Snad se záletná kometa z těchto chyb do budoucna poučí a čeká ji klidný život a opět plná důvěra všech pořadatelů večírků, kterým svou účast slíbí.

Akci, na kterou měla dorazit, tak museli zachraňovat jiní. Třeba čerstvě rozvedený účastník reality show VyVolení Petr Zvěřina se na akci ukázal a ze snímků je patrné, že nad vyhaslým manželstvím s krásnou Nikolou už mávl rukou, dal se do formy a vypadá skvěle. "Je to za mnou. Žiji nový život a těším se z lepších zítřků. Dnes jsem se na Agátu těšil, škoda že nedorazila, ale chápu ji," dodal Zvěřina.

Související články

Další články