Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Neznáte ženu, která v Litoměřicích odložila miminko a utekla?

Tato žena odložila novorozeně a vzala dráhu.
Zdroj: police ČR

Samozřejmě oceňujeme, že paní na fotce nepohodila svého novorozeného chlapečka někde do křoví, ale zaměstnance litoměřické nemocnice včera zaskočila i takhle dost.

Ve tři hodiny odpoledne nakráčela do pavilonu B tohoto špitálu a na záchodě odložila čerstvě narozené novorozeně, které bylo zabalené v dece ve sportovní tašce volně odloženo v blízkosti radiátoru.

Podle získaných informací, které se litoměřickým policistům podařilo během uplynulých hodin zjistit, přinesla novorozeně do budovy nemocnice pravděpodobně mladá žena, kterou zachytila bezpečnostní kamera umístěná v hale zdravotnického zařízení.

V současné chvíli je nalezený chlapeček v péči litoměřických pediatrů, kteří k jeho stavu policii uvedli, že je zdravý a mimo nebezpečí. Dítě se narodilo podle slov pediatra včera kolem poledne. V době nalezení na sobě mělo ještě známky rození.

Přestože nám nepřipadá příliš chytré po ženě takto pátrat, protože nějaká příští tajná rodička by mohla situaci řešit výše uvedeným nešťastným způsobem, policie nás žádá o pomoc a my rádi vyhovíme. Takže pokud dotyčnou poznáváte, volejte linku 158, nebo naopak jí, ať si dává bacha, že její fotka koluje po médiích.

Související články

Další články