Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Neznámý útočník sáhl ženě pod sukni, ta ho opařila kávou: Policie hledá svědky

Neznámý útočník sáhl ženě pod sukni, ta ho opařila kávou: Policie hledá svědky
Zdroj: unsplash.com
Pátrání
Karlovarští policisté pátrají po muži, jež ve středu ráno obtěžoval ženu na cestě z horního nádraží. Muž měl ženě sáhnout pod sukni, načež se mladá žena lekla, útočníka polila horkou kávou a rychle utekla. Policie hledá svědky ale také shání případné videozáznamy.

Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním po útočníkovi z Karlových Varů. Otřesný zážitek si prožila jednadvacetiletá žena, když byla na cestě do práce. K incidentu došlo ve středu krátce po půl šesté hodině ranní. Žena zrovna šla po stezce z nádraží směrem na Ostrovský most.

Útočník využil situace, kdy žena měla v uších sluchátka s hudbou a neslyšela. K mladé ženě se přikradl zezadu. "Sáhl jí pod sukni, žena se lekla, polila ho horkou kávou a poté z místa utekla," řekla krajská policejní mluvčí Eva Valtová.

Jednadvacetiletá žena ihned zamířila na policejní stanici, kde útočníka popsala. Muž má být štíhlé postavy, bílé pleti a měří přibližně 170 centimetrů. Jeho věk žena odhadla na něco mezi 30 až 37 lety. Měl hnědé vlasy a modré oči. Na sobě měl kraťasy tmavé barvy a modrobílé pruhované tričko.

"Kriminalisté žádají případné svědky, kteří se v této lokalitě v době od páté do šesté hodiny ranní dne 29. července pohybovali či projížděli vozidlem s autokamerou nebo si všimli osoby odpovídající výše uvedenému popisu, aby poskytli informace či případné záznamy z kamer," dodala mluvčí.

Pokud budete mít o útočníkovi jakékoliv informace, kontaktujte linku 158 nebo jakoukoliv policejní služebnu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy