Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Neznámý podvodník se vydává za Ewu Farnu: Pod zpěvaččiným jménem láká z lidí peníze

+ Dalších 37 fotografií
zloděj
Sotva se Ewa Farna (25) začala vracet na pódia, už se potýká s velmi nepříjemnou záležitostí. Zatím neznámý podvodník si na sociální síti založil profil se zpěvaččiným jménem a snímkem a z důvěřivých lidí láká peníze. Tito lidé si po celou dobu myslí, že si píšou právě s Farnou. Podvodník se navíc evidentně neštítí ničeho a peníze láká pod záminkou toho, že půjdou na pomoc nemocnému dítěti.

Ewa Farna se dozvěděla velmi nepříjemnou novinku. Na sociálních sítích se za ni vydává neznámý podvodník, který z důvěřivých lidí láká peníze. Nejdříve s nimi prostřednictvím zpráv zcela normálně konverzuje a pak z nich začne lákat peníze. Ty jsou prý potřeba na drahou operaci dítěte se srdeční vadou.

Zpěvačka na podvodníka upozornila na svém Instagramu. „Pozor na podvodníky! Tady si slečna dopisovala (myslí si, že) se mnou. Pak začalo vymáhání peněz skryté za operaci novorozeněte. Je to nechutné, za hranou drzosti i legálního jednání. Prosím, dávejte pozor, s kým si na netu píšete. Znova a pořád dokola, ověřovat zdroje je důležité,“ připsala ke screenshotům konverzace s podvodníkem.

Farna, která se doma po šestinedělí stará o malého synka Artura a začíná pomalu i koncertovat, tak místo užívání si miminka řeší nemilou situaci. Sociální sítě jsou podobných podvodníků plné a je skutečně třeba si dávat pozor, abyste žádnému z nich nenaletěli. Konverzaci slečny s falešnou Ewou Farnou najdete v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články