Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Neznámá feťačka pase skomírající Katku: Znám ji 15 let, vařila u mě perník, mám i fotky!

Neznámá žena se chlubí, že ví o Katce všechno.
+ Dalších 18 fotografií
Už v předešlých článcích redakce eXtra.cz avizovala, že to s feťačkou Katkou (41), která je známá hlavně díky dokumentu Heleny Třeštíkové (69) , nevypadá dobře. Aby toho nebylo málo, tak se stále v dnešní době najdou lidé, kteří se snaží na neštěstí druhých akorát přiživit. Jednou z takových je žena, která vystupuje na sociálních sítích pod jménem Petra a chlubí se tím, že Katku zná jako svoje boty, a pokud by chtěl někdo nějaké informace či fotky, tak se o ně mile ráda podělí. Samozřejmě, že se také jedná o drogově závislou ženu.

Už to bude více než dvacet let od doby, kdy Helena Třeštíková začala natáčet dokument Katka. Ze začátku to s drogově závislou dívkou vypadalo docela dobře. V centru pro závislé se dostala z nejhoršího, byla mladá, krásná a plná snů.

Bohužel střet s realitou nezvládla a několikrát opět propadla drogám, ze kterých už nenašla cestu ven. Všichni se podivovali nad tím, že člověk, který přes dvacet let bere heroin, je stále naživu. Katka se držel seč mohla, ale poslední zprávy o ní nejsou vůbec příznivé.

V posledních měsících na tom není Katka vůbec dobře a téměř to vypadá, jako by měla opravdu na kahánku. Kateřina Bradáčová docházela několik let pravidelně do metadonového centra. Z programu byla ale v minulých měsících vyškrtnuta, protože začala brát ve velkém pervitin.

V současné době nemá absolutně dobré vyhlídky. Vypadá zbědovaně a momentálně žije v kanále. „Bylo jí nabídnuto, aby došla na detox, jenže se na to vykašlala. A tak dostala stopku na tři měsíce. Teď si nesmí docházet pro metadon, který je zdarma a závislým pomáhá,“ řekla nám kamarádka Katky.

„Bydlí na pražské Invalidovně v kanále vedle nás. Celý den je pryč, žebrá po městě, aby si mohla sehnat dávku, když nesmí pro metadon. Je to s ní opravdu zlé a máme obavy, aby přežila do doby, než zase bude zařazena do programu, kdy si bude moct vyzvedávat metadon. Chybí jí asi dva měsíce,“ dodala známá Kateřiny.

Ani v těchto těžkých chvílích to někteří lidé Katce neulehčují. Na sociálních sítích se objevila podivná žena, vystupující pod jménem Petra, která nabízí veškeré informace o závislé Katce.

„Katku znám tak patnáct let, vařila u mě pervitin,“ chlubí se žena. "Mám ranec jejích fotek, ptejte se na cokoliv,“ dodává. Její příspěvky a komentáře se ale setkaly s velkým odporem lidí, kteří se nacházejí ve facebookové skupině Katka.

Zanedlouho přišla omluva i od samotné autorky, která je evidentně také drogově závislá. „Po sedmi letech jsem si dala a pět dní jsem zase na nule. Promiňte, chovala jsem se jak malý rozmazlený harant. Upřímně se omlouvám,“ snažila se napravit své chyby.

Otázkou zůstává, kdo je vlastně neznámá žena a zda opravdu mluví pravdu a má nějaké informace o své kamarádce, která je na tom hodně špatně.

Mohlo by vás zajímat

Další články