Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Neznají se ani rok a už chystají svatbu: Bojovník Michal Martínek si vezme erotickou masérku Lenku Piaff

Neznají se ani rok a už chystají svatbu: Bojovník Michal Martínek si vezme erotickou masérku Lenku Piaff
Zdroj: Facebook Lenule Piaff
+ Dalších 9 fotografií
Svatba
Michal Martínek (30) požádal o ruku svou drahou polovičku na vrcholu Grand Canyonu ve Spojených státech amerických. Sice se znají krátce, ale láska mezi nimi jiskří a je to vidět i na fotografiích, které oba přidávají na sociální sítě. Tak kdy bude svatba?

Bojovník, jenž má rozjednané světové asociace, udělal největší krok ve svém životě. Požádal svou drahou polovičku o ruku. Vše se stalo, když Michalovi jeho přítelkyně Lenka dělala doprovod na pracovní cestě do Los Angeles a Las Vegas. ,,Požádal jsem Leničku u Grand Canyonu. Bylo to majestátní a požádal jsem ji na nejvyšším vrcholu, kam jsme došli,“ pochlubil se.

Kdy bude svatba

Říká se do roka a do dne. Tady ovšem toto neplatí. Tento zamilovaný pár se totiž nezná ani ještě rok a svatba bude co nevidět! ,,Víme, že jsme do všeho skočili po hlavě, ale oba jsme takové povahy a oba to tak cítíme, takže jsme si řekli, že není na co čekat a moc se těšíme,“ řekl eXtra.cz bojovník Martínek. ,,Termín svatby je v řešení zatím, ale chceme pokud možno ještě za tepla,“ dodal.

Oblek na svatbu

Michal Martínek má vlastní styl, odrazí se to i na výběru svatebního obleku? ,,Vybral jsem si oblek od značky Bernhardt Prague. Bude mít moderní barvy s pořádnou podšívkou s lebkami, což o mně lidi vědí, že mám svůj styl a jedu si vše podle toho, co se líbí mně, a ne, co se očekává,“ řekl zcela jasně.

Tak snad se brzy dočkáme i potomka této zamilované dvojice.

Související články

Další články