Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Něžná víla Andrea Pomeje: Jirka mě hodně ovlivňoval, tak odvážné věci bych si už neoblékla

Andrea Pomeje překvapila něžným vzhledem: Jirka ovlivňoval můj vkus, některé věci bych si už neoblékla
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Moderátorka a dýdžejka Andrea Pomeje (33) si s eXtra.cz povídala na oslavě 77. narozenin Františka Janečka, kam dorazila společně s partnerem Petrem Plačkem. Andrea překvapila svým modelem, ve kterém působila jako něžná víla. V rozhovoru prozradila, že v poslední době trochu změnila vkus.

"Známe se s Františkem přes Jirku. Poprvé, když jsem šla s Jirkou do společnosti, jsme šli na muzikál a narozeniny Františka Janečka a potkali jsme se pak i po pracovní stránce. Takže máme k sobě blízko," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz dýdžejka Andrea Pomeje.

"Já myslím, že každý teď popřeje hlavně zdraví, a je úplně jedno, kolik nám je. To zdraví je zkrátka nejdůležitější," popřála Janečkovi Pomeje.

Andrea Pomeje: Stárnu a mění se mi vkus

Sympatická černovláska na narozeninách překvapila dlouhými šaty s rozparkem a působila velmi něžně.

"Jsem trošku jíná, než jak jsem se ve společnosti ukazovala předtím. Už to není takový extravagantní dekolt," směje se Pomeje.

"Mně se hodně změnil vkus. Myslím, že jsem se nechala ovlivňovat i Jirkou. On měl rád takové hodně sexy věci a netajil se tím. Teď už bych si ty věci na sebe nevzala. Zdá se mi, že jak žena stárne, tak se trochu mění její vnímání módy a vkusu, takže dnes už úplně nechápu, že jsem měla na sobě věci, které jsem měla. Budu muset obměnit šatník," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy