Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Něžná Jasmina Alagič, nebo srdíčková Monika Koblížková: Komu to víc slušelo?

Monika s Jasminou se náramně bavily. Které to sluší víc?
+ Dalších 16 fotografií
Na večírku k příležitosti pětadvacátého výročí pralinek Raffaelo se vyskytlo spousta celebrit včetně nové Rytmusovy holky Jasminy Alagič (28) nebo Moniky Koblížkové (37). Každá na party zvolila jiný outfit. Jasmina působila jako něžná víla, kdežto Monika vzhledem ke střihu šatů jako bláznivá aristokratka. Které to slušelo více?

Na party 25. výročí pralinek Raffaelo se to celebritami jen hemžilo. Na akci samozřejmě nesměla chybět Monika KoblížkováLeošem Marešem (42) nebo Jasmina Alagič. Obě vynesly krásné šaty, takže bylo těžké rozsoudit, které to více seklo.

Monice se přeci jen manželstvím s Leošem Marešem otevřely nové finanční možnosti, takže nelenila a vybrala si růžové šaty od značky Valentino, od které měla i kabelku. Jasmina na to šla jinak a ohákla se do něžných bílých šatů. Psaníčko Yves Saint Laurent zvolila též ve světlé barvě.

Každá je jiný typ ženy, tudíž každá zvolila úplně jiný typ outfitu. Který je podle vás krásnější?

Mohlo by vás zajímat

Další články