Rytmus se velmi snažil, aby se ututlalo, že vůbec k nějaké nehodě došlo. To se mu bohužel nepodařilo a všechna fakta vyšla na povrch. Rapper skončil v příkopě na dálnici D1 se svým luxusním japonským sporťákem.

Nehoda vypadala poměrně dost vážně, auto bylo téměř zdemolované, ale Rytmus měl opravdu z pekla štěstí a nic se mu nestalo. Rytmus si z nehody ale nic nedělá a v současné době se už chlubí novým, exkluzivním sporťákem, který mu půjčil jeden z jeho sponzorů.

„Pondělky nejsou zlé. Minulé úterý jsem chytl na D1 v hustém dešti aquaplaning. Naštěstí se nikomu nic nestalo, takže všechno je ok. Nyní jsem dostal další sponzorské autíčko,“ napsal Rytmus k fotce na sociálních sítích, kde už hrdě drží klíčky od nového fára.

„Pojistka se uzavírá na takovou částku, jaká je pořizovací cena. Přiměřená cena tohoto modelu je 100 tisíc eur, tedy na tolik se uzavírá pojistka,“ prozradil portálu Nový Čas zdroj z automobilového prostředí.

Sto tisíc eur je zhruba 2,5 milionu korun a za takovou sumu si jen tak někdo auto nekoupí. Nejenom tady je vidět, že Rytmus je opravdu za vodou. Je moc dobře, že si při autonehodě nikomu nic nestalo a Rytmus to bere sportovně, ale jeho milovaná Jasmina z toho radost určitě nemá.

Když zjistila, že Rytmus dostal nového bouráka, tak musela doslova trnout strachy.