Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nezemřel kvůli písničce! Učitele DJ Míru (†50) umlátili k smrti po tanci s krásnou ženou!

Učitel ze Znojma zemřel bolestivou smrtí.
Zdroj: Facebook
Nejenom Znojmo zůstalo v šoku po včerejší zprávě o smrti oblíbeného učitele z tamní základní školy Miroslava Ch. (†50). Prvotní informace hovořily o tom, že ho kdosi surově zbil proto, že v nočním klubu odmítl zahrát písničku na přání. Ve volném čase totiž vystupoval jako dýdžej. Teď to ale vypadá, že za vším stála žena!

Miroslav Ch. (†50) byl učitelem přírodopisu a tělocviku. Kromě toho miloval také hudbu a byl známý tím, že čas od času vystupoval po klubech jako dýdžej pod přezdívkou DJ Míra. Napaden byl 7. března před podnikem La Rutyka, kde v osudný den ale nevystupoval. Podle Blesku tam kamarád pořádal vědomostní soutěž a on se přišel pouze podívat.

„Přitom si zatančil s jednou z návštěvnic, která tam zřejmě okradla partu neznámých mužů. Ti se pak domnívali, že ji Mirek zná a počíhali si na něj, aby se pomstili. Shodili ho ze schodů a zřejmě i zmlátili,“ uvedla Miroslavova kamarádka Markéta Z. pro server Blesk.cz.

Jeho dcera Alena je přesvědčená, že jejího tatínka museli dosud neznámí útočníci i zkopat a mlátit do hlavy. Na břichu měl totiž mít velkou krvavou modřinu. Mezi dětmi nesmírně oblíbený učitel zemřel v nemocnici na absces v krvi a otok mozku.

Nyní je v rukou policistů, aby přišli případu na kloub. „V tuto chvíli vyšetřovatelé zjišťují, jaké souvislosti vedly k úmrtí padesátiletého muže. S ohledem na průběh šetření nemůžeme bohužel v tuto chvíli podat více informací,“ sdělila policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Související články

Další články