Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nezdolná vůle k životu: Bezruká matka dvou dětí je hvězdou fitness, podívejte se, co všechno dokáže!

Nezdolná vůle k životu: Bezruká matka dvou dětí je hvězdou fitness, podívejte se, co všechno dokáže!
Zdroj: koláž archiv

O obě ruce přišla už jako batole po děsivém úrazu elektrickým proudem, na druhou stranu ale měla dost času na to, aby se naučila žít jako každý jiný člověk Akorát běžné úkony dělá s pomocí nohou. Čistí si zuby, vaří, maluje se, dává nákup do ledničky, píše textovky, chodí nakupovat, přebaluje a obléká své dvě děti, posiluje...

Barbie Thomas je momentálně ve fitness hitem číslo jedna. Sice ještě nevyhrála žádnou prestižní cenu, ale slávu si rozhodně zaslouží. A hlavně jde příkladem pro ostatní.

Třikrát vdaná kulturistka má životního elánu na rozdávání, v kulturistice se našla a hodlá v tom pokračovat, dokud opravdu někdy nedosáhne na první místo. Barbie sice tvrdí, že jen o samotné ceny jí nejde, ale zároveň druhým dechem dodává, že by si i tak zasloužila něco, na co by si aspoň mohla sáhnout a nebylo by to jen uznání druhých.

Promotéři soutěží ji sice zrazují od toho, že by kdy mohla vyhrát, právě tohle ji motivuje, aby se snažila ještě víc. Z fotografií je vidět, že všechno zvládá doslova levou zadní a ráda by měla další motivaci, její život, přestože je pro nás neobyčejný, pro ni už všední je.

Což nás dost nutí zamyslet se nad prioritami, které máme.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy