Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nezbavujte se svých příbuzných, prosí lékař: Ženu (†60) rodina vyhladověla k smrti, připomínala mumii

+ Další fotografie
GALERIE PRO OTRLÉ
Otřesný případ týrání se odehrál na Ukrajině. Vlastní krev nechala šedesátiletou ženu vyhladovět až na smrt. Ženu do nemocnice nakonec odvezl syn a lékařům se naskytl naprosto hrůzný pohled. Žena připomínala živoucí mumii a jeden z přítomných doktorů se nechal slyšet, že něco takového za celou svoji kariéru neviděl.

Šedesátiletou ženu přivezl do nemocnice v Dněpropetrovsku syn. Zbídačená paní byla již v kómatu a lékaři nevěřili vlastním očím. Krátce potom, co byla týraná žena předána do rukou lékařů, zemřela.

Je až nepředstavitelné, jak dlouho a v jakých podmínkách musela trpět. Je to o to horší, že hrůz se na ní dopouštěla vlastní rodina. Doktor Pjotr Daviděnko se rozhodl, že ženu vyfotí a snímky umístí na sociální sítě.

Chtěl upozornit na to, že i v dnešní době se příbuzní zbavují svých starých rodičů a dalších členů rodiny obzvlášť strašným způsobem. „Někdy můžeme být i my v šoku z toho, v jakém stavu k nám pacienty přiváží. Takhle člověk žít nemůže,“ řekl lékař se slzami v očích.

„Jakékoliv výmluvy příbuzných té ženy jsou nepřijatelné a nepochopitelné. Péče a pozornost jsou základní potřeby. Nezbavujte se svých nejbližších takovým způsobem, každý má právo na důstojné stáří,“ dodal. Případ nyní prošetřuje policie.

Mohlo by vás zajímat

Další články