Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Obecné nezávislé srovnání cen zboží na Srovname.cz

Srovnávání cen
Rozbila se vám lednička? Píchli jste pneumatiku? Sháníte drahou kosmetiku a zajímá vás, kde ji koupit nejlevněji? Nejen při řešení těchto potíží vám pomůže Srovnáme.cz.

Srovname.cz je bezplatná internetová služba, která vám rychle porovná ceny produktů v různých obchodech, přehledně vám je seřadí a odkáže na e-shop, který má daný produkt v nabídce. Zaměřuje se hlavně na elektroniku a zábavní techniku, najdete tam ale i kategorie jako potřeby pro maminky, počítače a hardware, domácnost a kancelář , oblečení a móda, sport a fitness, auto-moto a mnohé další.

Všechny obchody, se kterými spolupracují, si pečlivě vybírají a prověřují. Dobré jméno a kvalita služeb patří mezi hlavní zásady společnosti.

Víte, že Srovname.cz není internetový obchod? Jde o porovnávač, který vám pomůže najít přesně to, co hledáte a za co nejnižší cenu. Co si totiž budeme povídat, stejné produkty najdete v mnoha obchodech, ceny se ale většinou liší. Někdy dost podstatně.

Jak ceny na Srovname.cz porovnávat?

• Do políčka „Vyhledat“ napište výraz, který hledáte.
• Potvrďte klávesou ENTER nebo klikněte na políčko „Hledej“.
• Zobrazí se vám seznam produktů, u kterých můžete porovnat ceny v jednotlivých obchodech.
• Zboží si dál můžete filtrovat podle toho, zda jsou skladem, jestli má obchod kamennou prodejnu, nebo zda můžete platit kartou.

Nevíte přesně co hledáte? Víte třeba, že chcete sluchátka, ale nemáte jasno, která?

Pak můžete vyhledávat i pomocí kategorií. Nejprve si rozbalíte nabídku Audio a MP3, pak Sluchátka. Otevře se vám široká nabídka produktů, ze které si určitě vyberete.

Náš tip: I v tomto případě můžete výběr zúžit pomocí dalších filtrů jako značka, cena, kategorie apod.

Proč srovnávat zboží právě na Srovname.cz?

• Zákazník a jeho spokojenost je tu na prvním místě.
• Služba Srovname.cz je pro návštěvníky zcela zdarma.
• Cílem služby je dát vám možnost rozhodnout se, kde nakoupíte a možná ušetřit i nějakou tu korunu.
• Srovname.cz spolupracuje jen s prověřenými a spolehlivými obchody.
• Snaží se držet krok s nejnovějšími trendy a neustále zlepšují své služby.

Jak je to s cenami, které se zobrazují? Jsou aktuální a konečné?

Srovname.cz se snaží spolupracovat jen s obchody, které dodávají jen správné a aktuální údaje, tak by se nemělo stát, že se ceny budou lišit. Aktualizují se každý den, za jejich správnost ale ručí prodejce.

Cena ve srovnání je jen za daný produkt, náklady na přepravu v ní započítané nejsou. Stejně tak se může stát, že v ceně nejsou zahrnuty recyklační poplatky. Většina prodejců sice uvádí konečnou cenu včetně DPH a recyklačních poplatků, ale znáte to. Výjimka potvrzuje pravidlo.

Až příště budete na internetu něco shánět, zkuste i vy porovnat ceny a nabídku obchodů na Srovname.cz. Možná budete překvapeni, že ceny se v obchodech liší i o desítky procent. Tak proč platit víc, než musíte?

Související články

Další články