Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nezastavujeme, máme zpoždění! Průvodčí Helenku ze Slunce, seno zastavila předčasná smrt. Bylo jí 36 let

Byla tak mladá a tak krásná…
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
"Nezastavujeme, máme zpoždění," tak zní slavná filmová hláška průvodčí Helenky, která nechá vlak jen trošku přibrzdit, když se jí někdo hodně líbí. Vlasta Mészarosová zemřela ve věku 36 let na vrozenou srdeční vadu. Zůstal po ní syn. Spekulace, že ji zabily drogy, se nikdy nepotvrdily.

Legendární komedie Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody vznikla už v roce 1983. Při natáčení zažili herci mnoho legrace a také občas přeskočila jiskra lásky. Tak jako mezi Šimonem Pláničkou a krásnou průvodčí Helenkou. Jenže herečku Vlastu Mészarosovou zastihla předčasná smrt.

Režisér Zdeněk Troška často dostává dotazy, zda při natáčení slavné komediální trilogie byly nějaké techtle mechtle. Samozřejmě, že ano, ale štáb to držel pod pokličkou. Uniklo jen, že románek prožil Pavel Kikinčuk s Vlastou Meszarošovou.

Krásná herečka, kterou čeští diváci znají také z komedie Copak je to za vojáka, se narodila v Bratislavě.

Objevily se spekulace, že také v osobním životě moc nebrzdila. Prý hodně užívala drogy, což ji izolovalo od práce i kamarádů. Jenže tyto spekulace se nikdy nepotvrdily. Paní Vlasta měla krásného syna a zřejmě vůbec nefetovala. Ale zabila ji srdeční vada v roce 2002.

„Vlasta byla prý inteligentní chytrá milá a zranitelná, měla moc ráda zvířata hlavně prý psy. Zemřela na vrozenou srdeční vadu, když jí bylo 36 let,“ uvedl pan Jaroslav Pistor, který Vlastu dobře znal.

Související články

Další články