Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nezapomenutelný puberťák David z Beverly Hills neskutečně zmužněl. Jedna z nejkrásnějších hereček ho předělala v sexidol

Kdo by si nepamatoval ztřeštěného Davida?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
V devadesátých letech se z něj stala hvězda první velikosti díky roli Davida Silvera v seriálu Beverly Hills 90210. Jenže čas běží a z pubertálního hocha, který byl dlouho panicem, se stal pořádně namakaný hezounek. A má v posteli jednu z nejvíc sexy hereček současnosti.

Herec Brian Austin Green (43) sice o větší roli, než byl David, nezavadil, ale lidi ho milují dodneška. V seriálech se stále objevuje, věnoval se i muzice, ale do povědomí veřejnosti se dostal hlavně díky manželství se sexy Megan Fox, která momentálně čeká jejich třetího společného potomka.

Vedle této herečky jakoby rozkvetl a začal na sobě ještě víc makat. Ještě aby ne, musí vypadat k světu, jestli si chce takovou sexbombu udržet. A dobře udělal. Kde jsou ty doby, kdy byl neohrabané kuře, milovaly ho jen bláznivé puberťačky.

Teď láme srdce i těm zralejším ženám, protože neskutečně zmužněl a za hřích by vážně stál. Jen se, dámy, podívejte, co se z něj stalo za chlapáka.

Související články

Další články