Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nezapomenutelní účastníci SuperStar: 11 nejhorších skřehotalů všech dob

Zdroj: repro foto tv Nova
+ Dalších 7 fotografií
Hvězdná pěchota
SuperStar je populární pěvecká show, kde se hledají nové talenty. Nicméně občas na casting zabloudí i tací, kteří zřejmě žili ve velkém omylu a mysleli si, že snad umí zpívat. Připomeňte si s námi legendární kousky ze SuperStar.

Poprvé se Česko hledá SuperStar vysílalo v roce 2004. Tehdy soutěž vyhrála Aneta Langerová Později se česká produkce spojila se slovenskou a vznikla Česko Slovenská SuperStar. Dnes se pořad vysílá už pouze pod názvem SuperStar-2020. Jak už všichni víme, SuperStar je soutěž, kde se hledají nové pěvecké talenty. Od prvního dne vysílání se nám představila řada skvělých talentů.

Na druhou stranu se tam samozřejmě představovali i účastníci, kteří měli do zpěvu pěkně daleko. Někteří naprosto postrádali hudební sluch a díky své účasti v SuperStar se navždy zapsali do pamětí diváků.

Občas to zkrátka nevyjde podle představ. Ti, kteří žili v domnění, že umějí bravurně zpívat, porota rychle setřela. Pár z nich se podařilo dostat do užšího výběru, ovšem toho nejhoršího. Hvězdná pěchota se stala možná ještě populárnější než soutěž samotná.

Podívejte se do fotogalerie a připomeňte si s námi 11 nejlegendárnějších účastníků SuperStar, kteří zpěv neovládají ani zdaleka.

Související články

Další články