Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nezapomenutelní účastníci SuperStar: 11 nejhorších skřehotalů všech dob

Zdroj: repro foto tv Nova
+ Dalších 8 fotografií
Hvězdná pěchota
SuperStar je populární pěvecká show, kde se hledají nové talenty. Nicméně občas na casting zabloudí i tací, kteří zřejmě žili ve velkém omylu a mysleli si, že snad umí zpívat. Připomeňte si s námi legendární kousky ze SuperStar.

Poprvé se Česko hledá SuperStar vysílalo v roce 2004. Tehdy soutěž vyhrála Aneta Langerová. Později se česká produkce spojila se slovenskou a vznikla Česko Slovenská SuperStar. Dnes se pořad vysílá už pouze pod názvem SuperStar. Jak už všichni víme, SuperStar je soutěž, kde se hledají nové pěvecké talenty. Od prvního dne vysílání se nám představila řada skvělých talentů.

Na druhou stranu se tam samozřejmě představovali i účastníci, kteří měli do zpěvu pěkně daleko. Někteří naprosto postrádali hudební sluch a díky své účasti v SuperStar se navždy zapsali do pamětí diváků.

Občas to zkrátka nevyjde podle představ. Ti, kteří žili v domnění, že umějí bravurně zpívat, porota rychle setřela. Pár z nich se podařilo dostat do užšího výběru, ovšem toho nejhoršího. Hvězdná pěchota se stala možná ještě populárnější než soutěž samotná.

Podívejte se do fotogalerie a připomeňte si s námi 11 nejlegendár­nějších účastníků SuperStar, kteří zpěv neovládají ani zdaleka.

Související články

Další články